Thermick 90

Thermick 90

Thermick THERMIC je exkluzivním doplněním bohaté systémové nabídky společnosti Oknoplast group s ještě lepšími izolačními parametry. Je to první systém profilů s konstrukční hloubkou 90 mm, u kterého je seriová výroba. Tímto je splněn v současnosti nejdůležitější požadavek investorů – minimalizace spotřeby energie v budově. Spojením klasického designu a účinné tepelné izolace způsobuje, že tento systém zásadním způsobem předbíhá jiná současná řešení. Z hlediska technologie perfektně provedená sestava tří těsnění s prostředním těsněním účinně chrání před chladem, vlhkem a nekontrolovaným pohybem vzduchu. Zcela nově navržená 6 – komorová geometrie profilů Thermic už v základní verzi zajišťuje výborné izolační parametry. Navíc jsou profily okenního rámu v základní verzi doplněné zateplovacím klínem, který zvyšuje standard tepelné ochrany.
Vyzkoušejte si svůj postřeh formou malé hry. Poznáte v čem se liší kvalitní plastová okna od běžně nabízených levných výrobků?
Thermic 90 a úspora energie
V dnešní době je úspora energie velmi populární a důležité téma. Ve Střední Evropě se spotřebovává přes 2krát více energie na jednotku obytné plochy než v zemích Západní Evropy, kde je podobné podnebí. O úsporách energie ve stavebnictví se začalo mluvit teprve nedávno. Po dlouhá léta stavebníci nekladli důraz na témata spojená s úsporou energie, protože náklady na ní byly mnohem
nižší než dnes. Ve výsledku tohoto krátkozrakého smýšlení dnes máme ve Střední Evropě více než 80 % objektů vystavěných způsobem, který nám úsporu energie ztěžuje.
tel.: +420 724 448 028 | oknahavirov@stavbyplast.eu