GARÁŽOVÁ VRATA

Sekční garážová vrata

Funkčnost
Namontováním garážových vrat sekčních získáte maximální využití prostoru uvnitř i venku garáže. Sekční garážová vrata je možno namontovat, i když výška nadpraží je pouze 80 mm (150 mm v případě použití elektrického pohonu).

Jakost
Profily sekčních vrat jsou vyrobeny z pozinkované oceli o tloušťce 40 mm, které jsou vyplněny polyuretanovou pěnou o vysoké tvrdosti. Povrch sekcí a konstrukce vrat garantuje vysokou odolnost proti korozi.
Sekce se pohybují ve vertikálních a horizontálních kolejnicích, ve kterých jsou namontovány dodatečná těsnění vrat.
Díky dokonalým parametrům tepelné izolace jsou sekční garážová vrata vhodná i pro vyhřívané garáže, u nichž omezují únik tepla.

Komfort
Pro každá vrata je navržen individuální komplet pružin, které napomáhají rovnoměrnému rozdělení tíhy vrat a usnadňují pohodlné ruční ovládání. Nabízíme také elektrické pohony včetně dálkových ovládání od renomovaných evropských dodavatelů.

Estetika
Sekce nabízíme ve třech variantách: podélně proužkované, kazetové nebo hladké. Dostupné jsou veškeré barvy dle vzorníku RAL a také čím dál více populární polepy v imitaci dřeva.

Bezpečnost
Díky dokonalému spojení sekcí vrata zabraňují přiskřípnutí prstů čímž zajišťují bezpečnost uživatelů. Standardně jsou dodávány bezpečnostní prvky, které zabraňují násilnému otevření vrat z venkovní strany.

tel.: +420 724 448 028 | oknahavirov@stavbyplast.eu